"Naukowcy mazą o realizacji wielkich rzeczy.
Inżynierowie je wykonują" (James Michener)

Grupa

Grupa ITR powstała z połączenia doświadczeń zawodowych w dziedzinie konstrukcji budowlanych, zdobytych przez włoskich profesjonalistów z trzydziestoletnim doświadczeniem, wspieranych przez młodych inżynierów i architektów z różnych krajów Europy.

Ciągłe zmiany na rynku pracy i specjalizacji w sektorze budowlanym, potrzeba osiągnięcia coraz wyższych standardów jakości oraz chęć wyjścia naprzeciw nowym wymaganiom klientów i globalnego rynku, wpłynęły na decyzję o połączeniu strategii rozwoju w innych krajach, wybierając Rumunię jako główną siedzibę biura projektowego. Od samego początku głównym celem było stworzenie organizacji multidyscyplinarnej, specjalizującej się w różnych dziedzinach inżynierii i architektury oraz projektach skali urbanistycznej i terytorialnej. Grupa posiada Know-How pochodzące z doświadczeń zdobytych w różnych krajach przez naszych specjalistów-założycieli spółki. Zakres naszych działań obejmuje inżynierię budowlaną w całej swojej złożoności i formie. 

Grupa to spółka świadcząca usługi projektowe w pełnym zakresie inżynierii budowlanej, od infrastruktury transportowej do inżynierii lądowej, hydrauliki i kanalizacji, od budownictwa mieszkaniowego do przemysłowego, od projektów ochrony środowiska do pozyskiwania energii z naturalnych źródeł.

Grupa ITR to spółka świadcząca usługi projektowe w pełnym zakresie inżynierii budowlanej, od infrastruktury transportowej do inżynierii lądowej, hydrauliki i kanalizacji, od budownictwa mieszkaniowego do przemysłowego, od projektów ochrony środowiska do pozyskiwania energii z naturalnych źródeł. Personel, którym dysponuje firma na terenie Włoch i Rumunii, ma stabilną liczbę około 40 specjalistów z dziedziny architektury, konstrukcji, geologii, geodezji, grafiki i administracji. Zespół składa się z profesjonalistów Senior i Junior, co daje zrównoważoną mieszankę doświadczenia i innowacji oraz integruje różne doświadczenia ekspertów włoskich, rumuńskich i polskich.